Nie trać czasu po maturze…

Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce!

Czytaj więcej

Savoir-vivre (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”) – ogłada, dobre maniery, bon-ton, konwenans towarzyski, znajomość obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i reguł grzeczności obowiązujących w danej grupie, a także umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach, również tych związanych z rozmową rekrutacyjną czy w relacjach pracowniczych. 

Czytaj więcej

MATURZYSTO!!!

Jeżeli jesteś zdolny, ambitny, chcesz kontynuować naukę na dziennych studiach

I stopnia lub jednolitych magisterskich

realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich

i pochodzisz z rodziny byłego pracownika ppgr

powinieneś to przeczytać!

Czytaj więcej

Dziś nasi kelnerzy mieli zaszczyt obsługiwania przyjęcia zorganizowanego z okazji 110 - lecia istnienia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łukowie.

Umiejętności naszych uczniów zostały docenione zarówno przez organizatorów jak i zgromadzonych gości.

Czytaj więcej

W dniu 21.04.2018. roku odbył się w naszej szkole cykliczny Turniej Speedminton w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, sędziami byli sami uczniowie. Młodzież wykazała się odpowiedzialnością i rzetelnością podczas sędziowania, wszyscy zawodnicy stosowali zasady fair play.

Czytaj więcej

Młodzież naszej szkoły dnia 3 maja aktywnie włączyła się w uroczyste obchody 227 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zawodnicy uczestniczyli w 25 Łukowskich Ulicznych Biegach 3-cio Majowych, które odbyły się pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków. Dziewczęta miały do pokonania trasę 1100 m, chłopcy 1600 m. 

Czytaj więcej

W Zespole Szkół nr 2 w Łukowie zakończyła się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz baterii realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Moje Miasto Bez Elektorośmieci. Łącznie zebrano ponad dwie tony elektrośmieci.

Czytaj więcej

Kwiecień to Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. Jest to coraz bardziej powszechne zaburzenie, dlatego istnieje ogromna potrzeba informowania i uświadamiania ludziom czym jest i w jaki sposób się przejawia.

Czytaj więcej

W dniu 27.04.2018 r. młodzież Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie uczestniczyła w apelu upamiętniającym: Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz 227-tą rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Czytaj więcej

„Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem. Sukces nadejdzie sam” - słowa Alberta Einsteina stały się hasłem przewodnim uroczystości zakończenia nauki dla klas IV Technikum i VI semestru Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Odbyła się ona 27 kwietnia 2018 r. i została przygotowana przez młodzież klas III technikum pod opieką wychowawców. Uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny i uroczyście pożegnali absolwentów. Abiturienci wygłosili słowa podziękowania w kierunku dyrekcji i nauczycieli. Odbyło się także uroczyste wręczenie nagród i  świadectw ukończenia szkoły.

Czytaj więcej