Zespół Szkół Nr 2

im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie

. 

Kadra

 

Dyrektor szkoły - mgr Krzysztof Okliński

Wicedyrektor - mgr Katarzyna Celińska

Kierownik Szkolenia Praktycznego - Dariusz Olszewski



Język polski

 

              Agnieszka Zarzycka - wychowawca klasy III TE

              Joanna Pucyk - wychowawca klasy III TK

             Justyna Ostrzyżek  - wychowawca klasy III THA

Język niemiecki

 

              Małgorzata Leszkowicz - wychowawca klasy II TA

Język angielski

 

            Anna Rychta - wychowawca klasy I THA

           Magdalena Goławska - wychowawca klasy IV THA

           Sylwester Broński - wychowawca klasy I  OZE

          Iwona Świć - wychowawca klasy I WB

          Agata Krasuska-Skiba - wychowawca klasy I TK

Język rosyjski

                               Renata Kurek

 

 

Język francuski

                               Justyna Marchelak

 

Historia, wos

 

                          Agnieszka Tomasiak - wychowawca klasy II WA

                          Krzysztof Okliński  

                          Katarzyna Świderska  - wychowawca klasy III ZSZ B

                        

 

Matematyka

 

                         Katarzyna Celińska

                        Marzena Nurzyńska-Pycka - wychowawca klasy II WB

                        Renata Pieńkus - 

                        Bożena Wiśniewska Gałąska - wychowawca klasy III ZSZ A

Fizyka

                            Tadeusz Wójcikowski

                          

Chemia

Bożena Wiśniewska Gałąska 

 

Geografia

                          Piotr Płudowski

                          Bożena Wiśniewska - Gałąska

Biologia

                             Rafał Pycka 

 

Przedmioty ekonomiczne

 

                            Agata Skwara - wychowawca klasy IV TK

                           Małgorzata Kintop

                           Dariusz Lada

Informatyka

Dariusz Lada - wychowawca klasy I WA

 

Wychowanie fizyczne

  

                           Monika Tomaszewska-Madej -  wychowawca klasy II TK

                           Izabela Opolska - wychowawca klasy II WC

                           Monika Osińska

                           Damian Zawadzki 

                          Robert Netczuk 

Edukacja dla bezpieczeństwa

                           Piotr Płudowski

 

Religia 

                 s. Cecylia Złoczowska

                 ks. Piotr Osiński             

 

 

Przedmioty zawodowe

Lucyna Grono 

Piotr Lipiński - wychowawca klasy III TTŻ

Dariusz Olszewski

Grzegorz Dziurdziak

Ewa Krüger

Agnieszka Cichosz 

Małgorzata Leszkowicz - wychowawca klasy II THA

Małgorzata Kintop

Dariusz Lada

Adam Sulej - wychowawca klasy II OZE

Paweł Salamończyk - wychowawca klasy IV TE

 

Biblioteka

Iwona Kalczewska

Agnieszka Cichosz

Pedagog szkolny

Anita Olszewska

Psycholog

                           Emilia Klimiuk

 

Nauczyciel wspierający / rewalidator

 

                         Katarzyna Celińska

                          Agnieszka Kołodziej

                          Marzena Nurzyńska Pycka

                           Monika Osińska

                           Agnieszka Tomasiak

                           Justyna Ostrzyżek

                           Damian Zawadzki

                           Agnieszka Zarzycka

                          Katarzyna Świderska

                          Małgorzata Kintop     

                         Iwona Świć

                          Joanna Pucyk

                          Renata Pieńkus

                          Piotr Lipiński

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Materiały

Nauczyciele