Spotkanie uczniów ZS nr 2 z kulturą lokalną

2 października 2018 r. 5 uczniów z klas: II WB,III THB,ITE  uczestniczyło w spotkaniu z lokalnym artystą w Klubie Kamena mieszczącym się w Łukowskim Ośrodku Kultury.  Rozmowę z Panem Jerzym Majkiem  przeprowadziła Pani Zofia Kamola. Zaproszony gość jest autorem rzeźby, rysunku, malarstwa oraz pasjonatem fotografii .Zgromadzeni w Galerii Prowizorium uczestnicy spotkania poznali tajniki warsztatu twórcy oraz dowiedzieli się, jak przebiegała jego kariera artystyczna. Prace Pana Jerzego doceniło jury XIV Ogólnopolskiego  Biennale Twórczości Plastycznej Nauczycieli , przyznając mu I nagrodę w kategorii fotografii. Sympatycy Klubu Kamena mogli podziwiać przedmioty, miejsca, zdarzenia  utrwalone w kadrze Pana J. Majka.  Mieli także  możliwość wysłuchania  nastrojowych ballad w wykonaniu Pana Bogusława Kożucha.

Wyjście do Łukowskiego Ośrodka Kultury zorganizowały: Pani J.Pucyk oraz Pani B. Wiśniewska Gałąska