UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA NAUKI

„Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem. Sukces nadejdzie sam” - słowa Alberta Einsteina stały się hasłem przewodnim uroczystości zakończenia nauki dla klas IV Technikum i VI semestru Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Odbyła się ona 27 kwietnia 2018 r. i została przygotowana przez młodzież klas III technikum pod opieką wychowawców. Uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny i uroczyście pożegnali absolwentów. Abiturienci wygłosili słowa podziękowania w kierunku dyrekcji i nauczycieli. Odbyło się także uroczyste wręczenie nagród i  świadectw ukończenia szkoły.

„W imieniu społeczności szkolnej dziękujemy Wam, koleżanki i koledzy, za wspólne lata spędzone razem w murach naszej szkoły. Życzymy Wam szerokiej drogi! Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i nadzieja. Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek rzuci Was los, będziecie godnie reprezentować naszą Szkołę. Pamiętajcie też, że jej drzwi będą dla Was zawsze otwarte”.