KONKURS „Najlepszy film e-WF -edycja 1”

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego biorą udział w konkursie organizowanym przez platformę e- Wychowanie fizyczne: "Najlepszy film e-WF - edycja 1", w którym można wygrać między innymi sprzęt sportowy.

Konkurs wpisuje się w działania organizatora podejmowane w ramach akcji promowania aktywności fizycznej wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Celem konkursu jest dokonanie wyboru  w  ramach  głosowania  zorganizowanego  za  pośrednictwem  platformy  internetowej  e -WF najlepszego  filmu  stanowiącego  instruktaż  wykonywania  ćwiczeń  spośród  filmów  treningowych udostępnionych na platformie e -WF oraz przyznanie szkołom wskazanym przez autorów najlepszych filmów  lub  nauczycieli  korzystających  z  bazy  filmów  organizatora  uzyskujących  największą  liczbę głosów, nagród ufundowanych przez sponsorów współpracujących z organizatorem konkurs.

Jak pomóc szkole zdobyć nagrody – należy otworzyć podany link z filmami konkursowymi i zagłosować. Można oddać więcej niż jeden głos dlatego bardzo prosimy o głosy. Już udało się zebrać 1033, liczymy na dużo więcej.

Link konkursowy: LINK

Aby zachęcić do głosowania podajemy listę nagród:

1 miejsce:

Sprzęt sportowy, 40 biletów wstępu do Parku Rozrywki Zatorland, bilety wstępu do Muzeum Sportu i Turystyki wraz z lekcją muzealną, mata Aximate – treningowa rewolucja

2 miejsce:

Sprzęt sportowy, Event w Resort Village Osada Kryspinów dla 40 osób, 40 biletów wstępu do Parku Rozrywki Zatorland, mata Aximate – treningowa rewolucja

3 miejsce:

Sprzęt sportowy, 40 biletów wstępu do Parku Rozrywki Zatorland, mata Aximate – treningowa rewolucja

4, 5 miejsce:

40 biletów wstępu do Parku Rozrywki Zatorland