Szkolny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej

Dnia 12.01.2018 r. uczniowie z klas: I, II i III kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa wzięli udział w szkolnym Konkursie Wiedzy Hotelarskiej. Zadaniem uczestników było rozwiązanie w ciągu 60 minut testu składającego się z 40 pytań jednokrotnego wyboru obejmujących zakresem merytorycznym zagadnienia realizowane w ramach podstawy programowej.
Celem przedsięwzięcia było: podnoszenie poziomu wiedzy branżowej, pobudzanie ambicji zawodowych uczniów klas hotelarskich, kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania informacji, stworzenie młodzieży możliwości do współzawodnictwa w rozwijaniu swoich uzdolnień i zainteresowań oraz integracja klas hotelarskich ZS nr 2.
Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni wkrótce. Uczniowie z najwyższymi wynikami wezmą udział w kolejnych zmaganiach w trakcie szkolnego Dnia Hotelarza.

Konkurs przygotowały i nadzorowały jego przebieg: p. A. Cichosz, p. M. Leszkowicz i p. A. Skwara – nauczycielki przedmiotów zawodowych.