„Warszawska” w W-wie

Młodzież ZS nr 2 w dniu 22.10.2024 odwiedziła stolicę. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie „Niewidzialnej Wystawy”. Była to wyjątkowa, interaktywna podróż w ciemności, podczas której uczniowie podjęli próbę radzenia sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu dotyku, słuchu i węchu. Było ciemno, ale ciekawie i intrygująco. Sportowym akcentem wycieczki był spacer po Łazienkach Królewskich oraz pobyt w Parku Trampolin. Skoki, salta, ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód, tyrolka, to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Hangar 646.

Każdy dzień stawia nowe wyzwania i uczy empatii. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas: II BB, II BA, III TEK, II TE, I BC. Opiekę nad młodzieżą sprawowały nauczycielki wychowania fizycznego: p. Monika Osińska i p. Monika Tomaszewska-Madej.