XIII Szkolne Zawody o Mistrzostwo Zespołu Szkół nr 2 w piłce ręcznej chłopców

15 lutego zakończyły się XIII Szkolne Zawody o Mistrzostwo Zespołu Szkół nr 2 w piłce ręcznej chłopców. Wystartowały w nich następujące drużyny: 1 TEK, 2 BA, 2 TEK, 3 TEŻ, 4 TEK oraz 5 TE/5 TH. Zawody zakończył finał pomiędzy klasami 4 TEK a 5 TE/5 TH. Mistrzami Szkoły zostali piątoklasiści pokonując młodszych kolegów 22 do 10. Trzecie miejsce zajęła klasa 3 TEŻ. W obydwu prowadzonych klasyfikacjach najlepszymi okazali się zawodnicy z mistrzowskiej drużyny. Najlepszym strzelcem został Mateusz Sosnowski- zdobywca 28 goli, zaś najskuteczniejszym bramkarzem Radosław Kępka z 57,3 % skuteczności obrony.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach i sportową rywalizację na boisku. Zawody przygotował p. Damian Zawadzki we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego.